Hakkımızda

 

Elar Elektronik ve Güvenlik Ltd. Şti, 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 20 yıllık sektör deneyimine sahip yönetim kadrosu ve konusunda uzman profesyonel gücü ile Türkiye'de güvenlik sistemleri sektöründe önemli ve saygın şirketler arasında olmayı başarmıştır.

Elar elektronik;  güvenlik kameraları, kamera kayıt cihazları, profesyonel elektronik güvenlik sistemleri sektöründeki lider üreticiler ile distribütörlük, temsilcilik anlaşmaları yaparak dünyadaki güncel elektronik güvenlik teknolojilerini ülkemize taşımaktadır.

Elar elektronik,  sorunsuz ve doğru çözümleri gerçekleştiren, profesyonel ve kurumsal platformlara uyumlu, uluslararası kalite standartlarına sahip geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerini sorumluluk sahibi saygın çözüm ortaklarına kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır.

Elar elektronik,  Güvenli olmanın, insan hayatının vazgeçilmez bir unsuru olduğunun bilincinde esas işi “elektronik güvenlik sistemleri” olan firmadır.

Elar Elektronik; İstanbul Avrupa yakası Perpa’da ve İstanbul Asya yakası Ataşehir'de, 1 merkez bina, 2 şube mağazaya sahip yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Saygılarımızla..

Ekibimiz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.