Hakkımızda

 

Elar Elektronik ve Güvenlik Ltd. Şti, 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 25 yıllık sektör deneyimine sahip yönetim kadrosu ve konusunda profesyonel ekip gücü ile Türkiye'de elektronik güvenlik sistemleri sektöründe saygın şirketler arasında olmayı başarmıştır.

Elar elektronik, profesyonel elektronik güvenlik sistemleri sektöründeki uluslararası lider üreticiler ile distribütörlük, temsilcilik anlaşmaları yaparak güvenlik kameraları, kamera kayıt cihazları gibi elektronik güvenlik teknolojilerini ülkemize sunmaktadır.

Elar elektronik, sorunsuz ve doğru çözümleri gerçekleştiren, profesyonel ve kurumsal platformlara uyumlu, uluslararası kalite standartlarına sahip, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerini sorumluluk sahibi saygın çözüm ortaklarına kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır.

Elar elektronik, güvenli olmanın, insan hayatının vazgeçilmez unsuru olduğunun bilincinde esas işi “elektronik güvenlik sistemleri” olan bir firmadır.Elar Elektronik, İstanbul Asya yakası Ataşehir'de 1 merkez binası ve İstanbul Avrupa yakası Şişli Perpa’da şube mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Saygılarımızla

dahua,dahua kamera,dahua nvr,dahua güvenlik,dahua türkiye,dahua cctv

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.